Повернення або обмін товару здійснюється відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12.05.1991р.

Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів після отримання замовлення або його приймання у точках видачі «Нової Пошти».

Товар можна повернути або обміняти лише за таких умов:

  • Товар не був у використанні та повертається в оригінальній упаковці;
  • У товару відсутні видимі пошкодження або сліди його використання: потертості, сколи, подряпини, сліди присутності води, тощо;
  • Упаковка товару не була пошкоджена;
  • Товар не потрапляє до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року № 172).

Товар, який не зберіг свої споживчі якості та товарний вигляд, поверненню не підлягає.

Наш інтернет магазин розглядає кожен випадок повернення індивідуально.

У випадку, якщо Ви хочете повернути товар або обміняти його, просимо Вас зв'язатися з нами по наших телефонах (зазначені на сайті) та надіслати нам по Вайберу або електронною поштою (зазначена на сайті) відповідні фотографії та опис ситуації. Співробітники нашого інтернет-магазину негайно зв'яжуться з Вами для узгодження всіх деталей.

За дотримання зазначених вище умов Товар можна повернути нам, використовуючи відповідні послуги компанії «Нової Пошти» або самостійно у нашому offline-магазині.

У разі повернення Товару Ви сплачуєте за його зворотню доставку за тарифами «Нової Пошти». У разі обміну Товару Ви сплачуєте його зворотню доставку та доставку його заміни за чинними тарифами «Нової Пошти».

Адреса нашого offline-магазину "Maison de Fleur" - вул. Кам'янська, 128, ЖК "Метрополія". Щоб потрапити на територію ЖК, де знаходиться магазин, набирайте код домофону 22#.

Провести повернення грошових коштів або обмін товару (у разі наявності на складі) наш інтернет-магазин зможе протягом двох робочих днів (не враховуючи час на доставку товару Вам «Новою Поштою» в разі обміну) з моменту отримання товару для оцінки його товарного вигляду.