Шановні Покупці!

Всі деталі доставки та оплати замовлення ми можемо узгодити в процесі його підтвердження.

Наші умови доставки та оплати заказу наведені нижче.

  Варіанти доставки

  1. Обробка замовлення та доставка

Замовлення, отримані до 14:00, обробляються в день отримання замовлення. Всі замовлення надсилаються в день отримання передоплати за умови отримання коштів до 16:00, або наступного дня, якщо передоплата була отримана після 16:00.

  1. Самовивіз із Магазину

Ви можете забрати Ваше замовлення з нашого offline-магазину в Ківі. У цьому випадку ви можете детально оглянути замовлений Вами товар та заощадити кошти на вартості доставки.

Адреса нашого offline-магазину "Maison de Fleur" - вул. Кам'янська, 128, ЖК "Метрополія". Щоб потрапити на територію ЖК, де знаходиться магазин, набирайте код домофону 22#.

  1. Кур'єрська доставка замовлення по Києву

Наш інтернет-магазин може організувати кур'єрську доставку по Києву. У разі оформлення замовлення до 14:00 замовлення доставляється на Вашу адресу в Києві в день замовлення, інакше замовлення буде доставлено наступного дня. Співробітники нашого магазину узгодять з Вами адресу доставки та її зручний для Вас час.

Вартість кур'єрської доставки по Києву залежить від її адреси:

- 100 грн. у разі адреси доставки на лівому березі Києва;

- від 150 грн до 200 грн у разі адреси доставки на правому березі Києва

  1. Доставка по Україні компанією «Нова Пошта»

Доставка здійснюється по всій Україні (де присутня та працює компанія «Нова Пошта») в будь-яке зручне для Вас відділення «Нової Пошти» протягом 1-3 робочих днів.

Доставка по Україні та Києву «Новою Поштою» здійснюється за тарифами «Нової Пошти». Послуги «Нової Пошти» з доставки Вашого замовлення оплачуються Вами при його отриманні.

Відправлення товару «Новою Поштою» здійсьнюється після отримання передоплати у розмірі 50% - 100% від вартості замовлення залежно від виду товару та його ціни (мінімум 150 грн за послуги "Нової пошти"). Суму передоплати буде погоджено з Вами під час підтвердження замовлення.

Оплатити Ваше замовлення Ви зможете використовуючи сервіс «Наложений платіж» при отриманні товару в точці видачі «Нової Пошти» готівкою або за допомогою бакнівських карток Visa/Mastercard. Сума Вашої передоплати буде врахована нами при оформленні суми наложеного платіжу в процесі відправлення замовлення на «Новій Пошті».

Зверніть увагу, що через специфіку нашого товару всі посилки, які ми надсилаємо "Новою Поштою", застраховані.

У разі якщо при отриманні Вашого Замовлення на "Новій Пошті" Ви бачите, що товар пошкоджено, переконливо просимо Вас не приймати товар від "Нової Пошти" та оформити офіційну відмову (акт про пошкодження) від його отримання у разі пошкодження товару в процесі його доставки за відповідною процедурою " Нової Пошти". Просимо також негайно повідомити нас про вказану проблему по телефону. Ми погодимо з Вами подальші дії – повернення передоплати або повторне відправлення товару у разі його наявності.

Прийом Вами товару на "Новій Пошті" підтверджує, що відповідний товар не має пошкоджень та у процесі доставки зберіг свої товарні якості.

Ви можете замовити у нас кур'єрську доставку компанією «Нова Пошта» на Вашу адресу. Кур'єрські послуги "Нової Пошти" здійснюються за тарифами "Нової Пошти".

Варіанти оплати

  1. Онлайн-оплата під час оформлення замовлення.

У разі наявності банківських карток Visa та MasterCard Ви можете повністю оплатити замовлення в момент його оформлення, використовуючи сервіс платіжної системи WayForPay. Така оплата заощадить ваш час на підтвердження Вашого замовлення співробітникам нашого інтернет-магазину та при отриманні товару у точці видачі «Нової Пошти».

 WayForPay

Оплата відбувається за допомогою платіжної системи WayForPay на нашому інтернет-магазині. Сервіс платіжної системи сплачує наш інтернет-магазин.

  1. Передплата на банківську картку.

У нашому інтернет-магазині є передоплата у розмірі 50% - 100% від вартості замовлення залежно від виду товару та його ціни (мінімум 150 грн за послуги "Нової пошти").

Наш співробітник надішле вам SMS-повідомлення або повідомлення у Вайбері з реквізитами банківської картки та сумою для оплати. Сума передоплати буде погоджена з Вами під час підтвердження замовлення.

  1. Безготівковий розрахунок за рахунком-фактурою.

За запитом наш інтернет-магазин може надіслати на Ваш e-mail або номер у Вайбері рахунок-фактуру, яку Ви можете сплатити у відділенні будь-якого банку України або використовуючи онлай-банкінг від Вашого банку.

  1. Готівкова оплата кур'єру у разі доставки по Києву.

У разі кур'єрської доставки по Києву Ви можете сплатити замовлення готівкою після отримання та власноручної перевірки товару.

  1. Оплата у відділеннях "Нової пошти".

При отриманні замовлення у точках видачі «Нової Пошти» ви можете сплатити замовлення готівкою або провести безготівкову оплату, використовуючи свою банківську картку. У сумі оплати буде враховано суму Вашої передоплати.

  1. Оплата у нашому магазині «Maison de Fleur» у Києві.

У разі самостійного одержання товару в нашому магазині Ви можете оплатити замовлення готівкою або банківською карткою через банківський термінал.

Адреса магазину «Maison de Fleur» – вул. Кам'янська, 128, ЖК "Метрополія". Щоб потрапити на територію РК, де знаходиться магазин, набирайте код домофону 22#.