Варіанти доставки

 • Доставка здійснюється по всій Україні у будь-яке зручне відділення Нової Пошти протягом 1-3 робочих днів.
 • Доставка по Україні та Києву Новою Поштою здійснюється за тарифами Новоі Пошти.
 • Доставка кур’єром по Києву – вартість від 100 грн в залежності від локації доставки.
 • Замовлення відправляються в день оплати за умови отримання коштів до 14:00, або ж на наступний день, якщо оплата була отримана після 14:00.
 • Відправлення товару Новою Поштою здійснюється після отримання передоплати у розмірі 50% - 100% від вартості замовлення залежно від виду товару та його ціни (мінімум 150 грн за послуги "Нової пошти").

Варіанти оплати

 1. Онлайн-оплата під час оформлення замовлення.

У разі наявності банківських карток Visa та MasterCard Ви можете повністю оплатити замовлення в момент його оформлення, використовуючи сервіс платіжної системи WayForPay. Така оплата заощадить ваш час на підтвердження Вашого замовлення співробітникам нашого інтернет-магазину та при отриманні товару у точці видачі «Нової Пошти».

 WayForPay

Оплата відбувається за допомогою платіжної системи WayForPay на нашому інтернет-магазині. Сервіс платіжної системи сплачує наш інтернет-магазин.

 1. Передплата на банківську картку.

У нашому інтернет-магазині є передоплата у розмірі 50% - 100% від вартості замовлення залежно від виду товару та його ціни (мінімум 150 грн за послуги "Нової пошти").

Наш співробітник надішле вам SMS-повідомлення або повідомлення у Вайбері з реквізитами банківської картки та сумою для оплати. Сума передоплати буде погоджена з Вами під час підтвердження замовлення.

 1. Безготівковий розрахунок за рахунком-фактурою.

За запитом наш інтернет-магазин може надіслати на Ваш e-mail або номер у Вайбері рахунок-фактуру, яку Ви можете сплатити у відділенні будь-якого банку України або використовуючи онлай-банкінг від Вашого банку.

 1. Готівкова оплата кур'єру у разі доставки по Києву.

У разі кур'єрської доставки по Києву Ви можете сплатити замовлення готівкою після отримання та власноручної перевірки товару.

 1. Оплата у відділеннях "Нової пошти".

При отриманні замовлення у точках видачі «Нової Пошти» ви можете сплатити замовлення готівкою або провести безготівкову оплату, використовуючи свою банківську картку. У сумі оплати буде враховано суму Вашої передоплати.

 1. Оплата у нашому магазині «Maison de Fleur» у Києві.

У разі самостійного одержання товару в нашому магазині Ви можете оплатити замовлення готівкою або банківською карткою через банківський термінал.

Адреса магазину «Maison de Fleur» – вул. Кам'янська, 128, ЖК "Метрополія". Щоб потрапити на територію РК, де знаходиться магазин, набирайте код домофону 22#.